Problémy s erekcí vás už nezastaví. Netrapte se, každý problém má své řešení.


Porucha erekce je sexuální dysfunkce, která umí pěkně potrápit a znepříjemnit nejen partnerský život. Pro muže jde i o velký zápřah na psychiku. Ale nezoufejte, porucha erekce může postihnout každého muže a bez ohledu na věk. Řešit se však dá a to rychle a velmi diskrétně. Už za pár okamžiků můžete mít zase stoprocentní a dlouho trvající erekci.díky jedné pilulce můžete být zase šťastní

Momentální zrada nebo dlouhodobý problém

Krátkodobý problém s erekcí občas zastihne každého muže. Když to nejde jen jednou nebo dvakrát obvykle je na vině stres, málo spánku a s tím spojená únava, problémy se mohu objevit i po požití většího množství alkoholu nebo nezdravého a nekvalitního jídla. Jestliže však problémy s erekcí přetrvávají déle než šest měsíců, obvykle jde o vážnější problém, to už se hovoří o erektilní dysfunkci.
Na vině při problémech s erekcí mohou být také zdravotní obtíže, nejčastěji se obtíže projevují u lidí trpících na cukrovku, vysoký krevní tlak, deprese nebo onemocnění nervů a cév. Vliv na erekci pak mohou mít i některé léky.netrapte se

Hlavně se z toho nezbláznit

Muže problémy s erekcí trápí, což je logické, ovšem právě špatný psychický stav může zapříčinit ještě vážnější problémy. A vůbec tomu tak být nemusí. I když se vám hned nechce běžet k lékaři, což je pochopitelné, problém má řešení a tím jsou účinná dostupná léčiva. Díky nim se problému můžete zbavit rychle a především velmi diskrétně. Lék Cialis 20 mg obsahuje účinnou léčivou látku Tadalafil. Díky této látce, která je v léku obsažena v adekvátním množství vás už problémy s erekcí nebudou strašit. Už jedna pilulka vám zaručí, že se erekce dostaví do jedné hodiny od užití léku a navíc se můžete těšit, že účinek léku může vydržet celých 36 hodin.
Netrapte se tím, že to momentálně nejde a hledejte účinné řešení, díky kterému to zase půjde. Zbytečný stres totiž všechny problémy jen prohlubuje. Když zůstanete v klidu ani vaše partnerka nemusí zaznamenat, že se potýkáte s tímto choulostivým problémem.