Do čeho byste mužům neměli mluvit


Pokud chcete dosáhnout šťastného vztahu, měli byste se vyvarovat některých zlozvyků, které mají tendence dělat téměř všechny ženy. Tím je komentování věcí, kterým vy samotné úplně nerozumíte, avšak myslíte si, že ano. Nebo rozumíte, ale netýkají se vás. A muži potřebují dělat chyby, aby se z nich alespoň trochu poučili.

 žena útočí

Hry

Hraní je mužská doména. Nejenom mužská, samozřejmě, ale častěji se setkáte s hráčem, než s hráčkou. A pokud už takového máte, neraďte mu, co má dělat. Možná není nejlepší, ale samozřejmě sám nejlépe ví, kdo co udělal špatně. Ale on nic špatně neudělal, samozřejmě. A pokud nesouhlasíte, řekněte si to pro sebe a budete šťastnější. A zbytečně se nerozhádáte.

 

Sázení

Pokud se váš muž rozhodne sázet, je třeba hlídat, aby do sázek nespadl. Ale jinak mu nenadávejte, pokud prohraje, nekomentujte, na co by měl sázet. Pokud už s ním chcete trochu manipulovat, nenápadně mu představte kamaráda, který sázet umí a dokáže mu poradit. Věřte, že na někoho, kdo zvládá denně vyhrávat nějaké ty koruny, dá více, než na vás. Ale v případě, že si měsíčně vkládá jednu a tu samou částku a prohraje ji, ale v jiných případech zbytečně neutrácí, není třeba se o tuto jeho zálibu nijak starat.

 

Skládání, stavění… Jednoduše vše, co má plánek

Protože muž nepotřebuje návod. Tak ho v tom nechte vykoupat. Občas nabídněte pomoc, ale nenadávejte mu, nevnucujte se. Pokud to nezvládne, nakonec poleví. Čím více mu budete říkat, co má dělat a ať se na plán podívá, tím pyšnější bude a bude vznikat více hádek. Nebo si naplánujte stavění toho, co potřebujete, na dobu, kdy muž není doma. Ale může se stát, že vás překvapí a vše zvládne postavit bez návodu a precizně. To si pak samozřejmě zaslouží pochvalu.

 hraní her

Je jistě těžké držet jazyk za zuby a nesnažit se poradit, ale uznejte, že stejně jako váš muž nemusíte všechno vědět nejlépe. Jsme pouze lidé a děláme chyby. A v něčem si příliš věříme. No a poté to náš partner musí snášet. Nezapomeňte se na tyto situace koukat objektivně a uvědomit si, na co všechno váš protějšek musí reagovat stejně.