Sociální sítě

Díky připojení k internetu, které každý z nás využívá, máme možnost na sociálních sítích prohlížet obrázky či fotky lidí, které neznáme a sledovat jejich příběhy. Určitě je správně prohlížet si tipy na různé recepty, designy a tak dále. Ale pak tu jsou fotografie jiných lidí, které úplně reálné být nemusí a spoustě lidí klesá sebevědomí s otázkou: „Proč také nevypadám tak dobře?“ Důležité je si uvědomit jeden prostý fakt, že v dnešní době grafických editorů a dalších programů jde úplně všechno a tak si z toho nemusíme dělat žádné vrásky, které na fotografiích ostatním vymažou, ale v reálu zůstanou.
sociální média
Novinky ze světa online
Kdo nemá rád různé novinky, které se dějí ve světě? Na tohle téma si přijde snad každý z nás. Protože existuje mnoho odvětví. Například politika, celebrity, počasí a spoustu dalších. Ale ve většině případu nemůžeme věřit každému slovu, které se píše. Možná je nejlepší si ověřit, kdo je vlastně autorem článku a z jakého zdroje čerpá informace. Někdy je také fajn si zkontrolovat, kdy byl článek publikovaný. Můžeme číst informace, které už nejsou aktuální, a my jsme o nich nevěděli. Ale zkusme to brát jinak. Jak? Zkrátili jsme si dlouhou chvíli zajímavým čtením a teď se necháme překvapit, zda to byla pravda nebo ne. Je to vlastně taková hra.
dotek prstu

Inzeráty na webu
Spousta z nás chce pořídit různá zařízení za lepší ceny. Díky internetu můžeme vyhledat spoustu nabídek. Ale určitě tady platí, nejdříve prověřujte, a poté důvěřujte. Ne vždy, co vidíme v nabídce na obrázku, může vypadat stejně i na vlastní oči. Také musíme brát zřetel na ceny použitých věcí. Pokud mají hodnotu opravdu neuvěřitelně nízkou, musíme se zamyslet. Něco asi nebude v pořádku. Určitě je vhodné řešení najít potřebnou věc, zjistit informace klidně i online a poté si jet prohlédnout na vlastní oči. Bylo by nepříjemné koupit něco, za hodně peněz a nakonec zjistit, že daný typ zařízení je rozbitý nebo v horším případě vám ho prodejce nepošle vůbec. I taková temná zákoutí má virtuální svět.