Půjčka na cokoli

Může vám vichřice odnést střechu, povodeň poškodit dům, může vás zasáhnout požár a tak dále a tak dále. Nikdo neví, co se mu kdy přinatrefí. A pokud nemáte pojistku, máte velký problém.

pytel peněz

Ten největší asi bude nedostatek financí, abyste mohli škody odstranit. A tak začíná anabáze shánění peněz. Najde se někdo, kdo by vám nějaký větší obnos půjčil? Jistě, je tu banka a tak podobně, pokud to u příbuzných nevyšlo. Jenže ono to zde trochu trvá a na žadatele jsou kladeny někdy až velmi nepříjemné nároky. Ne každému se je podaří splnit, a tak odcházejí ještě chudší o peníze, o které je banka připravila za sepsání žádosti a jiné poplatky. Například za chycení za kliku, za použití jejich židle a podobně. Nakonec vás většinou ve vší slušnosti a s poklonou vyhodí, protože se jim nezdají vaše příjmy dostatečně veliké k jimi určeným splátkám.

peníze

To všechno jste si mohli ušetřit. Jenomže to jste asi netušili, že existuje americká hypotéka bez doložení příjmu. Proč bez doložení příjmu?

Jak jsme již zmínili, banka určí jistou výši splátek a nerada diskutuje o jejich snížení. A protože má ze zákona povinnost ověřit si bonitu klienta, většinou odmítne peníze půjčit. Na jednu stranu je to pochopitelné, protože žádná banka není charitativní společnost, ale na stranu druhou…

No, nebudeme to zde rozebírat.

Americká, výše zmíněná půjčka, samozřejmě neslouží pouze těm, které potkalo jakékoli neštěstí. Ta je pro naprosto všechny lidi, tedy i pro ty, kteří chtějí nový automobil, chatu někde u vody, nebo prostě cokoli, co jed jejich momentální možnosti. Ve výsledku se totiž společnost, která tuto půjčku poskytuje nezajímá, na co budou peníze jejich klientů použity. Pokud podepíší smlouvu a splní uložené podmínky, dostane žadatel peníze a může si s nimi hospodařit, jak chce. Ostatně si to můžete klidně zkusit, zde se dopředu nic neplatí.