Program, který vám vyplní odpoledne

Nepanikařte, pokud nevíte, co máte dělat v den vašeho volna. Bohatě postačí, když zamíříte na místo, které vám poskytne pestrou zábavu a zážitek, na který budete rádi vzpomínat. V dnešní době existuje hned několik způsobů k tomu, jak přijít na jiné myšlenky a zabavit se ve společnosti vašich přátel i tak, jak denně nemůžete.
A jedním z těchto způsobů je příležitost zajít si na lasergame a vyzkoušet si hru, která vás bezesporu dostane.

billboard-right(1)

Připravené arény, hry a zábava pro všechny

Na vás a na vaši bandu stejně velkých nadšenců do hry čekají dvě arény, ve kterých si můžete střílení s laserovou zbraní užít naplno a bez omezení. Je na vás, kterou si zvolíte a prožijete v ní přátelskou bitvu, ve které bude převládat zejména smích.
Je nutné si ještě před příchodem zarezervovat den ačas a samozřejmě si zvolit i počet hráčů a typ hry, která bude pro vás jako stvořená.

  • Pokud seženete kopec lidí, kteří nebudou váhat nad možností, přijít si tuto hru zahrát, doporučujeme vám vybrat si arénu pro větší počet hráčů – tedy Labyrint.
  • Ovšem ani v případě menší skupiny nemusíte zoufat, protože vás Aztécká aréna uchvátí svým provedením a dostatkem možností k tomu, užít si ji.

lasergame_aztec01

Hry, které časem můžete vystřídat

Patříte do skupiny začátečníků a je vám lasergame prozatím neznámá? V tom případě si zvolte typ hry, která bude odpovídat vašim schopnostem. Nepochybně vás tento způsob zábavy ohromí a časem si můžete návštěvu zopakovat a vyzkoušet i všechny ostatní, které se řadí do kategorie pokročilých nebo dokonce profíků.
Každý level totiž nabízí jinou variantu hraní a cíl, který musíte splnit. Nezažijete tedy stejný scénář dvakrát! Neváhejte se zúčastnit zábavního programu, ve kterém si najdete to pravé potěšení a pohodu z prožitého dne. Nudit se nebudete a věřte tomu, že se brzy budete chtít opět vrátit na místo, kde je o akční scény a humor zaručeně postaráno.