Nejde ti uspokojit manželku? Cvičíš a svaly ti nerostou?

Jsi chlap? A máš problém se kterým se ti nechce k doktorovi? My o tom víme svoje. Chybí ti testosteron, a navíc si rychle vybuduješ svoje krásný svaly! Jasně, zažil to asi už každý z nás. My chlapi držíme při sobě, ale když se vydáme do hospody tak je to debata na celý večer, a ty naše ženský nám v tomhle zkrátka nerozumí. Manželka chtěla ještě jedno kolo, ale ty jsi měl problém už u prvního? Nebo chodíš do posilovny, ale oproti ostatním se ti svaly jakoby zasekly? A začínáš spíše hubnout než, aby z tebe byla pořádná korba! Za vinu to má nízká hladina testosteronu, která v našem mužském těle koluje už odjakživa! Ano i my muži máme ve svém těle estrogen, a ženy mají nejen estrogen, ale také testosteron. Příroda je chytrá co si o tom budete povídat, a naše tělo také.

erekce a výkon

Jsou doloženy případy kdy u nás po 40tce začne klesat tento hormon, a je zaděláno na problém. Samozřejmostí je také, že zajdeš k doktorovi, protože se ti to nějak nezdá. Ale jsou i tací, kteří jakmile vidí bílý plášť, tak se raději rychle obrátí v polovině cesty a utíkají domů. Není to žádná zbabělost, jenom my muži jsme od mala vychovávání tak, abychom moc nebrečeli, a nestěžovali si na své problémy, protože chlap to všechno přece hravě zvládne. Naše tablety s testosteronem tě nenechají ve štychu! Ale pokud tyto řádky čte žena, u které se objevila pravděpodobně menopauzu, a začíná přibírat na své váze, tak jí právě schází testosteron.

erekce a výkon

Je to tím, že klesá jeho hladina v ženském těle. Ale pokud se bojíš, tak se můžeš poradit se svým lékařem. No a pro pány kteří se dočetli až sem, tak si nyní právě říkáme zda ještě chtějí váhat nebo to risknout? Jen si to představ, budeš mít svaly jako ty borci z posiloven nebo z televize, ženy se za tebou budou otáčet, a tvoje sebevědomí naberete na obrátkách v takovém měřítku, že manželce nebude stačit jedno nebo dvě kola, ale když budeš chtít ty třetí tak si řekne, že má doma pořádného kance! Takže jestli nejsi bábovka a neschováváš se za máminou sukní, tak zkus právě produkty od nás! A jestli si nevíš rady, tak nám prostě napiš! Jsme chlapi a táhneme za jeden provaz!