Co vztah na dálku?

Je možné, že jste se seznámili s člověkem, do kterého jste se opravdu zamilovali, jenže je tady jeden problém. Tím problémem je, že od sebe bydlíte hodně daleko a byl by problém se vídat. Vše je to ale o tom, jak byste si to ve vašem vztahu nastavili, protože se dají zvládnout i vztahy na 500 km, pokud oba chtějí.

Je jasné, že se v takovém vztahu budete vídávat méně, ale jsou lidé, kteří přijdou na to, že jim to vyhovuje. Pokud to navíc bude možné, po nějaké době se můžete rozhodnout sestěhovat, ale bude potřeba se rozmyslet, jestli do města, kde bydlíte vy, do města kde bydlí váš přítel nebo někde úplně jinde.

I vztahy na dálku se dají zvládat, jen je potřeba, aby do toho šli oba lidé naplno, protože jedině tak to jde.

zamilovaný pár

Na sestěhování by rozhodně člověk neměl spěchat. Možná dokonce i rok poté, co spolu chodíte, je málo. Někdy je lepší počkat delší dobu, abyste se s partnerem opravdu dostatečně poznali.

Jakmile se spolu sestěhujete, věřte, že poznáte i takové vlastnosti vašeho přítele, které jste předtím neznali. Některé mohou být dobré a některé zase špatné. Na vás bude si na dané vlastnosti buď zvyknout nebo s nimi zkusit něco udělat. Myslete na to, že na něco takového ale musíte opatrně, abyste se vašeho přítele nedotkli. Podobně to může mít přítel s vámi, protože každý člověk byl vychováván zcela jinak a každá rodina je jiná.

prsty milenců

Jiné jsou rodiny na Moravě a jiné v Čechách. Každá rodina má rozhodně jiný přístup ke svým dětem a na vás bude, abyste se s vaši drahou polovičkou sehráli. Někdy to může jít snadno a někdy naopak velmi těžko.

To, jak by to mohlo mezi vámi fungovat, kdybyste se viděli každý den, si můžete vyzkoušet například tak, že spolu někam na týden či dva vyrazíte. Možná, že zjistíte, že byste partnera nestrpěli vídat každý den nebo naopak, že byste si na něco takového mohli zvyknout.

Člověk by se ale do ničeho neměl raději hnát, protože nikdy nevíte, kdy zjistíte, že jste udělali chybu.