Kde najít brigádu na léto

Brigády si hledá v létě mnoho lidí, kolikrát je opravdu náročné něco sehnat. Obzvlášť, pokud nebydlíte zrovna v nejvíce rozkvétajícím městě. Navíc na některých je třeba nějaká úroveň vzdělání a podobně. Nicméně existuje pár tipů, u některých je sice nutnost jistého věku, ale patří mezi brigády, které by vás jen tak nenapadly. A pokud opravdu toužíte po penězích, jedné se jistě chytnete.

Rozvážka

Zde sice potřebujete minimální věk 18 a řidičák, ale koho by napadlo si přivydělat jako řidič? Můžete například rozvážet pizzu, poštu, ale i jiné věci. Často přes léto výrobci pizzy hledají brigádníky, kteří budou rozvážet. Stačí k tomu víceméně jen řidičák a znalost města. A k tomu vám i tak stačí navigace.

paprsky slunce v lese

Les

Bydlíte na vesnici a ještě vás nenapadla brigáda v lese? Vždyť je o přeci jasné! Stačí se poptat nějakých zaměstnanců např. od Lesy ČR a můžete se domluvit. Čekejte samozřejmě, že si máknete, nicméně zaplaceno můžete mít dobře. Pravděpodobně budete sbírat klestí a dávat je na hromady. Placeno tedy nebudete mít na hodinu, ale za práci, a sice kubíky.

Úklid

Rozmístit si letáčky, nebo někde nabídnout své služby, to je jednoduché. Navíc byste se divili, jaké si můžete v této oblasti vytvořit jméno. Můžete nabídnout úklid starým lidem, zaměstnaným lidem, jednoduše komukoliv, kdo se vám ozve. Samozřejmě si určete nějakou sazbu, abyste poté nečelili nějakým problémům.

venčení psů

Hlídání

Ani taková brigáda se dnes již tolik nechytá. Přitom pohlídat a vyvenčit psa, to by se hodilo mnoha lidem. Můžete venčit i více psů, a pokud chováte lásku ke zvířatům, bude vás práce nejen naplňovat, ale nějaký ten výdělek získáte. Lidé si vás ověří a třeba vás začnou i doporučovat dále. Nakonec by z menšího výdělku mohlo přeci jen kápnout něco mnohem většího. A k tomu budete dělat to, co vás baví, a ne někde uklízet v McDonaldu.