Jak na pivo

Můj kamarád má hodně rád pivo. A tak si vždycky taky půjčuje různé přepravky na pivo. Pamatuji si, když můj kamarád slavil narozeniny. Vůbec jsme nevěděly s kamarádkou, co mu koupíme k narozeninám, protože náš kamarád nás pozval taky na svou oslavu. A jak by taky ne! Známe se úplně od mala. Chodili jsme spolu do školky. Takže si myslím, že máme taky právo být na jeho oslavě. Navíc kamarád je i hodně bohatý, takže on taky všechny věci má, takže nic nepotřebuje. Bylo opravdu obtížné vymyslet, co mu s kamarádkou koupíme. A protože kamarád hodně holdoval pivu, tak jsme se s kamarádkou dohodly, že mu pořídíme přepravku na pivo.

Soudek vhodný na oslavy.

A přepravka na pivo se skládá z toho, že tam má různé otvory pro pivo. Takže pokud chcete piva přenést opravdu bezpečně, tak přepravka na pivo pro vás bude opravdu to pravé. Věřte, že skladovaná piva budou chráněná a nerozbijí se. Jenomže my jsme s kamarádkou chtěly přepravku na pivo nějakou speciální. Takže jsme si sehnaly ze začátku úplně obyčejnou přepravku na pivo. Sehnaly jsme si nějaké odolné barvy a celou přepravku na pivo už jsme přemalovaly. A udělaly jsme tam různé obrázky, které působily velmi vtipně, takže to bylo opravdu originální.

Muži pivo milují.

Když jsme potom kamarádovi dali naší vytvořenou přepravku na pivo, tak se kamarádovi moc líbila, a dokonce si nejvíce oblíbil, takže jí dal taky úplně dopředu, aby šla vidět. A musím říct, že ta jeho piva se v té naší přepravce opravdu vyjímala. Ale když to tak vezmu, opravdu nechápu, co pánové na tom pivu tak visí. Když jsem ho s kamarádkou po dlouhé době zkusila, tak nám vůbec nechutnalo. Pivo je takové hořkém a jeho chuť je vážně nic moc. Ale co už. Každý má svoje chuťové pohárky naučené na něco jiného, takže se není čemu divit. Třeba časem taky dostaneme chuť na pivo. V malém množství je prý pivo zdravé.