Diskotéka s videoklipy

Máte doma přenosný projektor, s nímž si tu a tam pouštíte staré české filmy, anebo o projektoru uvažujete a plánujete jeho pořízení? Pak máme pro vás jeden tip, s nímž filmovou projekci ještě o něco více zpestřit. Pozvěte vaše přátele na diskotéku.

Oblíbený retro styl – retro styl se stal významným světovým trendem a ovlivňuje myšlení nejen tehdejších pamětníků, ale i mladých generací, které tuto dobu znají pouze z vyprávění. Chcete-li uspořádat diskotéku v tomto duchu, můžete na ni pozvat kohokoli, kdo retro podporuje a vyznává.

Stylové občerstvení – k diskotéce by nemělo chybět občerstvení, při tanci vyhládne a je třeba doplnit i tekutiny. Soustřeďte se raději na nealkoholické nápoje a nabídněte vašim blízkým minerálku, pramenitou vodu s ledem a také možnost vyrobit ovocný džus z čerstvých surovin.

legenda Michael Jackson

Ploužáky versus rytmus – zejména devadesátá léta se vyznačovala diskotékovými hity, které zvedaly náladu mnoha lidem již krátce po sametové revoluci. Psal se rok 1993 a na diskotékových pódiích zaznívaly hity kapel, zpěváků a zpěvaček Boys II Men, Mariah Carey, Vanessy Williams, Annie Lennox, Bon Jovi, Roxette, Take That, Haddaway, UB40, East 17, Technotronic, Bryana Adamse, Whitney Houston, Savage Garden, Ace of Base, Michaela Jacksona, The Cranberries, George Michaela, Seal anebo Lisy Stansfield. Byla to úžasná doba a připomenout si ji můžete videoklipy z YouTube.

videoklipy na YouTube

Klipy si včas postahujte

Jakmile objevíte videoklip, co se vám líbí, osloví vás a je v dobré (projekční) kvalitě, neváhejte a stáhněte si jej pomocí YouTube video downloaderu stahujvidea.cz. Klipy totiž mohou ze sociálních sítí mizet stejně rychle, jako pára nad hrncem.

Stažené videoklipy pak ukládejte na duplikovaná úložiště, abyste snížili pravděpodobnost jejich ztráty. Klipy nebývají příliš velké, co se týče objemu dat, mnohdy vystačíte s docela obyčejným flash diskem či s méně kapacitním externím diskem.