Bezlepkově ale chutně

Pokud patříte k těm, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu https://www.girltime.cz/rady-a-tipy/, je namístě seznámit se s pečivem, které je pro vás určeno a které nezatíží váš trávicí systém. V dnešní době již najdete v knihkupectvích hodně publikací, které se věnují tomuto tématu.
Ale pořád tápete, co vlastně budete jíst místo běžného chleba a rohlíků.bezlepkový chléb
Jde to bez problémů
Bezlepkový chléb dnes seženete i v supermarketu nebo dobře zásobené drogerii. Rovněž v prodejnách zdravé výživy mívají balený trvanlivý, nebo se dá objednat z nejbližší menší bezlepkové pekárny, která je městu nejblíž. Když si sjednáte v prodejně pravidelný odběr bezlepkového pečiva, nemusíte se už strachovat, že vám dojde. Jednoduše si jeden den v týdnu objednáte pečivo na celý týden a doma si jej dáte do mrazáku. Potom jen vytahujete potřebný počet podle toho, kolik plánujete ho ten den sníst.
Cestujte bez problémů
Někdy plánujete jet na celodenní výlet do většího města a budete si muset v poledne koupit oběd. V restauracích si objednávejte grilované maso, tam máte jistotu, že k němu není přidaná žádná šťáva zahušťovaná moukou. Přílohu si už můžete zvolit jakoukoliv – rýži, brambory, samozřejmě kromě knedlíků.fast food – hranolky v kornoutu
Poznáváme krásy Evropy!
Nemusíte si ani odpírat pouliční občerstvení – fast food. Z toho si vyberete z hranolků, grilovaného kuřete, opečených klobás. V nákupních centrech některé řetězce fast-foodového občerstvení nabízejí k výběru také bezlepkové pečivo, na to se ale informujte u obsluhy, než zaplatíte, protože ho zrovna nemusí mít skladem, pokud bylo ten den hodně objednávek na tento typ občerstvení.
Pokud se chystáte na poznávací zájezd, tam neriskujte a pečivo si kupte již doma zatavené a balené v trvanlivých fóliích. Určitě byste nechtěli brzy ráno k snídani shánět někde na ulici u hotelu prodejnu zdravé výživy, abyste k marmeládě, sýrům nebo šunce z hotelové snídaně měli co zakousnout.