Samonosné schodiště ušetří místo

Každé schodiště by mělo plnit hlavně funkci bezpečnostní a mělo by zabraňovat pádu se chodů. Navíc, pokud schodiště nepostavíte, tam Vám nikdo neudělá kolaudaci domu. Také by mělo schodiště splynout s ostatním nábytkem a mělo by dokonale zapadnout do interiéru místnosti. Pokud schodiště nemáte, nebo přemýšlíte o jeho rekonstrukci, tak zvolte samonosné schodiště, které Vám nejen ušetří místo, ale také vypadá nádherně.

samonosné schodiště

Samonosné schodiště je nádherný prvek do Vaší místnosti. Navíc, Vám ušetří místo a budou dokonale zapadat do místnosti. Jejich realizace i s montáží se pohybuje okolo 6-8 týdnů a součástí schodiště může být i nemusí být zábradlí. Jejich údržba je jednoduchá a stačí je omýt jednoduše hadrem. Schody se dají samozřejmě kombinovat s jiným materiálem a to nejčastěji dřevo, nebo sklo.

Pokud však zvolíte tuto firmu, tak se můžete těšit i na ostatní výrobky, které firma vyrábí. Mezi ně patří velký výběr schodišť a zábradlí, stříšky nad balkón a vchodové dveře, nebo kompletní zámečnická výroba. Dalšími výrobky jsou dveře a zástěny. Firma vyrábí schodiště již od roku 2001 a má tak velké zkušenosti s výrobou a instalací schodišť. Pokud si zadáte nezávaznou zakázku, tak Vám firma do 48 hodin odpoví a zašle kalkulaci s výpočtem ceny. Navíc firma nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi a tak se nemusíte bát zeptat na cokoliv, co byste chtěli, nebo co Vás zajímá.

samonosné schodiště

Na internetových stránkách této firmy se můžete podívat na všechny výrobky, které firma vyrobila a nainstalovala u zákazníků. Díky nim si uděláte inspiraci a třeba Vás zaujme něco, co na obrázkách uvidíte. Samozřejmě se můžete podívat na podrobný ceník, který je přehledně rozepsaný.

Pokud tedy přemýšlíte nad rekonstrukcí, nebo nad realizací nového schodiště, tak oslovte tuto firmu. Nejen, že jsou kvalitní, ale také mají pěkné ceny.