Půjčovna dodávek Brno


Provozujete vlastní živnost, při které je vaší součástí dostatečně velká dodávka na převoz materiálu a potřebného nářadí. Nedokážete se bez dopravního prostředku obejít? Kdyby se dopravní prostředek rozbil nedokázali byste splnit vaše zakázky včas a tak by se dostali do skluzu. Vaši zákazníci by tak byli na vás naštvaní a nebyli by spokojení. Co dělat když se do takové situace dostanete? A co si budeme povídat stát se to může každému, že mu odejde dodávka nebo se vozidlo porouchá. Náhradní vůz nemáte a práce vám stojí. Oprava bude trvat déle nebo budete nuceni koupit nový vůz. Co dělat v tom čase co se s vozem něco stane? Mi vám rádi poradíme. Půjčte si dodávku u nás. Nabízíme velký sortiment vozu od menších po maxi dodávky. Určitě si vyberete pro vás nejideálnější velikost. V naší nabídce najdete od nejmenšího a to osobního vozu Škoda Fabia combi po větší vozy jako jsou Fiat Ducato, Iveco Daily Super Maxi, Peugeot Boxer, Volkswagen Crafter Maxi, Citroen Jumper, Fiat Doblo Cargo Maxi. Dále pak z těch opravdu velkých Renault Master skříň Maxi, Ford Transit Long mikrobus s devíti místy a Peugeot Boxer valník. Vozů máme hodně už si jen vybrat.

dodávka

Co budete potřebovat k zapůjčení vozidla? Je to jednoduché samozřejmostí je řidičský průkaz skupiny B s platností delší než jeden rok, abychom věděli, že již máte nějakou praxi a řízení vám není cizí. Dále občanský průkaz a vratnou kauci. Kauce se pohybuje od pěti tisíc do deseti tisíc. Záleží zda chcete využívat zapůjčeného vozu jen v České republice nebo i po zemích Evropské unie. Zda si budete půjčovat vozidlo na firmu budete ještě potřebovat živnostenský list a výpis z Obchodního rejstříku.

dálnice

Vozy jsou vybaveny dálniční známkou, abyste se nemuseli vláčet mimo dálnice. Dále mají všechny vozidla vyhledávací systém, kdyby došlo k odcizení nebo zneužití vozu. Samozřejmostí je povinné ručení s havarijními služby. Když se ocitnete v nouzi neváhejte a obraťte se na nás. Dodávky Brno půjčovna vám ráda pomůže.