Přeneste se do světa sexuální extáze.

Svět milostného života a sexuálních dobrodružství je nekonečně bohatý, neskutečně pestrý a narazíme na něj doslova na každém kroku ve svém každodenním životě. Některé zdroje uvádí, že průměrný muž myslí na sex 18x za den. Ale ani ženy podle tohoto průzkumu nezaostávají a se svými 10 ti erotickými myšlenkami denně nás rozhodně dohánějí.

Proč neuskutečnit své sny? Jakkoli jsou údaje přesné či nikoli, jedno je jisté, sexuální potřeby jsou v našem životě velice důležité. Erotické sny a touhy má téměř každý z nás, ale ne vždy jsou z jakéhokoli důvodu naplněny.

erotická masáž

Posuňte své sny do jiné dimenze! Erotická masáž mataharisalon.cz je přesně jako stvořená pro vaše snění a poznání nových erotických zážitků. Erotická masáž vychází z principu klasické masáže, dotykové terapie, při které dochází k uvolnění jak fyzické stránky našeho těla, ale i duševní. Uvolnění celého svalstva, prokrvení a omlazení pokožky, regenerace svalů a kloubů a dalších blahodárných účinků masáže je jen zlomek toho, co získáte při erotické masáži. Doslova vás to přenese do zcela jiného světa rozkoše a poznání.

erotická masáž

Profesionální erotická masáž v salonu vám dopřeje přesně ten jiný rozměr. V péči jedné z nádherných masérek se ocitnete ve světě dosud nepoznaném. Péče a rozsah služeb je bohatý a najde zde uspokojení i ten nejnáročnější klient.

  • Klasická erotická masáž
  • Body-to-body masáž, maximálně intenzivní masáž s minimálním použití rukou masérky. Masírování nádhernou masérkou jejím dokonalým tělem je nezapomenutelný zážitek.
  • Masáž penisu, masáž, která je plně soustředěna na vaše intimní partie.
  • Foot job, pro milovníky nádherných nohou a chodidel, které vám dopřejí splnění vašich snů.
  • Lap dance (striptýz), předehra erotické masáže, při kterém vás vámi zvolená masérka, neskutečně svůdným tancem, dokonale připraví a uvolní na chvíle následující.
  • Lehké BDSM, při kterém budete doslova otrokem nejen své vášně, ale nádherné dominantní masérce.
  • Ale i erotická masáž pro páry, kteří si netradiční, ale doslova elektrizující cestou obohatí svůj vlastní sexuální život.
  • I ženy samotné si při erotické masáži věnované přímo jim, objeví své dosud nepoznané erotogenní https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/311040-radim-uzel-i-muzi-maji-sve-erotogenni-zony.html zóny a doslova odhalí své vlastní tělo.

Drobný výčet poskytovaných služeb, které mají ale jedno společné. VÁS, a především péče o vaše sny a touhy. ​​​​​​