Někdo to možná ještě nezná

Často jste přemýšleli o tom, co byste mohli mít s přáteli jako zajímavou a společnou zábavu? Nechcete žádný sport, při tom se totiž tolik nepobavíte, ale rádi byste i trochu adrenalinu? Někdo navrhoval seskok padákem, který by byl zajisté adrenalinový, ale to zas vyjde docela draho a není to nic moc, co by se dalo pravidelně opakovat? My bychom pro vás měli zajímavou nabídku. Je tu escape game Praha. Parádní šance, jak si užít dostatek zábavy pěkně pohromadě, a budete mít jak prostor na to se bavit, tak nebude chybět ani adrenalin, tím jsme si jisti. Pojďte do toho s těmi nejlepšími přáteli a použijte všechnu fantazii, kterou máte.

únik

Absolutně nezapomenutelný pocit

Jedná se tu o nezapomenutelný pocit, protože přijdete do vybavené místnosti, která je plná nápověd, vodítek a vy musíte dojít až na jejich samotný konec, abyste objevili kód k trezoru nebo zámku. To nebude ale všechno. Tam odtud budete navedeni na nějaké další ukazatele, kteří by vám měli ukázat cestu ven. Jak jinak byste přeci odešli? Koordinace, spolupráce, teambuilding. To jsou klíčová slova právě pro tuto zábavu. Neváhejte a přijďte to vyzkoušet.

kruh

Adrenalinová jízda

Máte myšlení detektiva? Zamrazí vás z toho, co zjistíte? Chtěli byste vědět, zdali se vám může povést najít nějaké novinky, které nikdo před vámi neobjevil? Je to určitě možné. Neváhejte tedy dlouho. U nás jdou vyřešit i dárkové vouchery, takže pokud byste chtěli takový zážitek pro někoho z přátel, či rodiny, není v tom nejmenší problém.
Jedná se o hru, která je prověřena již mnoha zákazníky. Věřte tomu, že si ji i vy užijete naplno a pak na sebe budete moci být pyšní, že jste to zvládli. Odvedli jste detektivní práci, která se vyrovná profesionálům.