Na ty se většinou hrálo po zhlédnutí filmu s indiánskou tématikou

Každý chtěl být indián, bledou tváří nechtěl být nikdo. Pokud hry na indiány probíhaly venku, nebo i doma, vždy museli rodiče obětovat nějakou tu deku na stavbu indiánských stanů. Ano, asi každý z nás dospěláků si pamatuje to dětské období her, kdy jsme si venku nebo ve svém pokojíčku stavěli stany z maminčiných dek a prádelních šňůr a spojovali je kolíčky na prádlo. Dnešní doba je už trochu jiná, ale hry dětí se moc nezměnily. U hry na indiány je změna v tom, že máte možnost svým dětem zakoupit pravý indiánský stan, který je dost pevný, aby vydržel i útoky bledých tváří.

teepee pro děti

Ano, vaše dítě si zaslouží v období svého indiánského života mít jako střechu nad hlavou pravé teepee pro děti. Postavit ho je snadné, navíc je skladné, že nemusíte mít obavy, že po ukončení indiánských bojů bude v komoře překážet. Také ho můžete dětem vzít na dovolenou, neboť také i indiáni se stěhovali do nových lovišť. Začaly prázdniny a ne vždy je počasí na venkovní hraní. Teepee indiánský stan, postavený v pokojíčku a doplněný nezbytnými předměty jako jsou plastové tomahavky, luky s přísavkovými šípy apod., splní svůj očekávaný účel. A děti si sami začnou hrát, a pokud ne, stačí jim pustit film s indiánskou tématikou a budete se divit. Váš byt se změní na prérii, vy možná budete spoutáni prádelní šňůrou. A navíc si vysněnou knížku asi nepřečtete, protože ticho moc nebude.

malá indiánka

Takový dětský indiánský válečný pokřik, který se opakuje při každé výpravě za kořistí do kuchyně a ozývá se v určitých intervalech, kdy vaši indiáni cítí potřebu jíst nebo se napít, moc klidu do rodiny nepřinese. Ale tady je naštěstí řešení, indiáni přece drželi různé bobříky, tak proč to nevyužít. Takový bobřík mlčení, který bude patřičně odměněn, je pro unavené rodiče skutečně to nejlepší. A což teprve bobřík úklidu, to už je pravé ořechové. A konečně bude čas i na tu knížku.