Multifunkční přípravek pro Vaše bazény

Pro péči o Vaše koupací zařízení je nejdůležitější dbát o dokonalou čistotu vody v něm obsažené. Nestačí pouze pravidelně dodávat chlor, ale je také potřeba pravidelně vodu kontrolovat za pomocí testerů a vyrovnávat hodnoty PH vody, používat preventivně algicid proti řasám a tak dále. Péče o koupací zařízení prostě není až tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. I když je možné si tuto péči usnadnit a to za pomocí velmi moderního přípravku, který Vám nabízíme.
dívka pod hladinou.jpg
Jedná se o tablety do bazénu 5v1, což je multifunkční přípravek pro úpravu vody, který Vám nahradí hned několik přípravků najednou. Tím pádem ušetříte nejen čas, ale také peníze za pořízení dalších přípravků pro péči o Vaše koupací zařízení. Tento přípravek se velmi jednoduše používá. Stačí si k němu pouze pořídit dávkovač či plovák, do kterého jej vložíte a necháte volně rozpouštět. Bude se sám pozvolně rozpouštět a uvolňovat tak účinné látky do vody a Vy se nebudete muset o nic starat.
Tablety do bazénu 5v1 zajišťují optimální koncentraci aktivního chloru ve vodě, stabilizují hodnoty PH vody, aby chlor mohl správně účinkovat, udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a nedovolí, aby se usazovali na dně či stěnách Vašeho koupacího zařízení a tím pádem působí jako změkčovač vody, usnadňuje vysrážení nerozpustných nečistot a pomáhá k jejich lepšímu odstranění z vody za pomocí filtrace a v neposlední řadě také pomáhá udržovat průzračnost Vaší vody.
dívka v červných plavkách.jpg
Jak tedy vidíte, tablety do bazénu 5v1 jsou opravdu multifunkčním přípravkem, který Vám nahradí hned několik různých přípravků a usnadní Vám tak péči o Vaše koupání. V naší široké nabídce najdete tento přípravek v různě velkých baleních a také hned ve dvou variantách a to ve velikosti maxi pro velké koupací zařízení a ve velikosti mini pro malá koupací zařízení. Stačí si jen vybrat. Doporučujeme k tomuto přípravku pouze pořídit ještě testery vody pro pravidelnou kontrolu vody.