Mobilní domy jsou malé, hezké a útulné

Mobilní dům představuje skvělou alternativu v bydlení, pokud chcete mít něco vlastního, ale nenáročného na energie a zároveň si chcete dopřát dostatek soukromí a nemít žádné sousedy takzvaně za zdí. Navíc jsou jejich pořizovací ceny opravdu velice nízké, takže se to i finančně nejvíce vyplatí.
1. Vizuální a praktické doplňky
Celý objekt můžete vybavit podle svých vlastních představ. Je na výběr z mnoha různých doplňků a dalšího příslušenství. Navíc můžete měnit verze například látek a dalších materiálů. Dekory dřeva na podlaze nebo obložení či stropě, nebo volit další barvy interiéru.Dolaďte si svůj budoucí domov k dokonalosti. Každý si přeje bydlet ve svém vlastním bydlení tak, aby se mu v něm líbilo a příjemně žilo.
postel, bílé, žluté polštáře v pozadí ještě modrý a oranžový

Látky a materiály

Záleží jenom na Vaší fantazii, jakou volbu zvolíte a jaký typ barvy a materiálu si vyberete.
Potahy https://www.lavarohouse.cz můžete zvolit v jakékoliv barvě.
Na výběr jsou také různé verze látek, abychom se plně přizpůsobili i náročné klientele našich zákazníků.
Každá sedací souprava či menší sofa má úložné prostory. Kromě palandy mají v objektech všechny tyto sedací soupravy možnost úložného prostoru, což je velice praktické z pohledu volného místa. Většinou totiž potřebujeme něco uschovat, někam dát a máme mnoho věcí, co se musí takzvaně někam vlézt, takže i proto je zde tato možnost.
rodina, maminka, tatínek a dvě děti
2. Široký vzorník barev, materiálů
o Vyberte si design podle vlastního vkusu. Každý si může objekt doladit k dokonalosti, ať už se bude jednat o vysoce moderní a elegantní styl, výrazné materiály, matné barvy či praktické látky nebo naopak design jednoduchého stylu či návrat k přírodě a velice líbivým přírodním vzorům či designu přírody.
o Potahy můžete volit na dvoulůžkové postele, rohovky, gauč, rozkládací pohovky a palandy.
o Veškerá tato lůžka mohou být pokryta materiály, které jsou ve vzorníku. Vyberte si typ látky i jeho barvu.