Hypotéka bez doložení příjmů a registru?

Banky jsou stále coby poskytovatelé půjček, úvěrů a hypoték na špici. Nabízí velmi příznivou úrokovou sazbu, jejich nastavené podmínky musí splňovat jistý standart a celkově je zde riziko minimální. Jenže na scénu teď přichází i další hráči, kteří po změně zákona nabízí další možnou alternativu. Nebankovní půjčky si po dlouhá léta držely pověst jakých si nevýhodných až podvodných úvěrů, které odrazují skrytými poplatky a vysokou úrokovou sazbou. Jenže s tím je v posledních letech konec a nebankovní sektor začíná přicházet s úvěrovými produkty, které dokáží hravě konkurovat bankovním produktům.

sen o bydlení

I dnes jsou často nebankovní společnosti poslední záchranou stanicí při získání potřebných finančních prostředků. Na rozdíl od bank jsou totiž jejich podmínky pro sjednání úvěru o poznání benevolentnější. Nebankovní společnosti své klienty zdlouhavě neprověřují v nejrůznějších registrech dlužníků, ba dokonce při sjednání úvěru nepotřebujete dokládat příjmy. Úvěr sjednáte často online v pohodlí domova a peníze máte do několika hodin na účtu. No není to úžasné? V čem jsou ale vlastně nebankovní společnosti o tolik napřed a v čem banky hravě strčí do kapsy?

  • Rychlost sjednání úvěru

stavební plány

Ať už rychlá půjčka do pár minut nebo hypotéka bez doložení příjmu Nebankovni-hypoteky-uvery…vyřízení takového úvěru trvá zanedbatelnou dobu, oproti době strávené při vyřizování věru v bance. Do nedávna jsme v nebankovním sektoru mohli narazit pouze na půjčky menšího rozsahu, nyní není už žádný problém půjčit si i několik milionů na opravu, renovaci nebo koupit rodinného domu či byty. Jejich půjčky jsou často neúčelové, tudíž je jen na vás, jak a na co peníze využijete.

  • Bez doložení příjmu

Máte nepravidelný příjem? V bance při sjednání úvěru možná důvod pro zamítnutí, v nebankovních společnostech však nikoliv. Ty totiž cílí právě na klienty, kterým byla z nějakého důvodu půjčka v bance zamítnuta.